Kurjera izsaukšanai

Tālrunis – 26969909

Piesakot pasūtījumu online izmantojot Online-Pieteikums formu.

 

Piegādes noteikumi

*Piegādes laika garantija neattiecas uz pasūtījumiem, kas tiek izdarīti uz noteiktu laiku.

*Ja pasūtījums tiek izveidots zvanot mums, tad dispečers nosauks laiku, ar kuru sākās laika atskaite.

*Noformējot online piegādi, sagaidiet no dispečera atbildi pa e-pastu, vai īsziņu (SMS), ar kuru brīdi sākas laika atskaite.

*Laiks tiek apturēts, kad šoferis piebrauc pie beidzāmas adreses un Jūs saņēmat zvanu no dispečera.

*Piegāde69 ir tiesības atcelt, vai mainīt piegādes laikus, iepriekš brīdinot klientus E-pastā, telefoniski, vai mājas lapā ievietot informāciju par to.

*Sūtījuma izmērs nevar būt garāks par 120 cm un platāks par 80 cm, svars līdz 20 kg. Ja jūsu sūtījums pārsniedz šos parametrus, lūdzu sazināties ar dispečeri.

*Sūtījumiem kuriem izmērs ir lielāks par (120x80cm un svars virs 20 kg), var tik piemērota papildus maksa.

Sūtījuma iepakojums

Katram objektam ir jābūt iepakotam (kastē vai aploksnē, atkarībā no izmēra). Ja sūtījums netiks atbilstoši iepakots, mums ir tiesības atteikties no pasūtījuma piegādes.

Ir iespēja pasūtīt kastes un iepakošanas maisiņus.

 

Pretenzijas, bojājumi un sūdzības

Bojājumi, kas radušies sūtījuma transportēšanas laikā, tiek konstatēti nekavējoties sūtījuma saņemšanas brīdī – lūdzu atzīmet piegādes “Saņemšanās nodošanās aktā”. Visas pretenzijas, bojājumus, sūdzības lūdzu iesniegt elektroniski info@piegade69.lv, bet ne velāk, ka 3 dienas laikā pēc pasūtījuma saņēmšanas. Pretenzijas, bojājumi, sūdzības tiek izskatīti 10darba dienu laikā.

 

Apmaksa

Apmaksu var veikt gan nosūtītājs, gan saņēmējs. Apmaksā iespējama skaidrā naudā, ir iespēja arī norēķināties ar bankas karti un bezskaidras naudas norēķins (ja ir noslēgts līgums).

Ja piegāde kavējas un mēs esām pārsnieguši mūsu garantēto laiku, un jūs esat samaksājuši par piegādi, neuztraucāties mēs Jums naudiņu atgriezisīm trīs dienu laikā uz jūsu norādīto bankas kontu.